nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-587

MIESZKANIE NA WYNAJEM  Przedmiotem oferty wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m² zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Reagana.  Mieszkanie usytuowane na III piętrze, składa się z salonu połączonego z kuchnią,  pokoju (sypialni) oraz łazienki. Z ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-586

Przedmiotem oferty wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m² zlokalizowane w Piotrkowie Tryb.  w nowym bloku przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze  w bloku z windą. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,  dwóch pokoi (sypialni), łazienki ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,19 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Bełchatów
obiekt na wynajem

JKN-BW-581

                 OBIEKT PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY Przedmiotem oferty najmu jest nieruchomość o powierzchni 120m2 położona w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej usytuowana na działce o powierzchni 600m2  Obiekt składa się z pięciu pomieszczeń.   Teren ogrodzony, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 2 200
obiekt na wynajem - Bełchatów

Łódź
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-580

KOMFORTOWE MIESZKANIE  W NOWYM BLOKU Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane  w nowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej 12 w Łodzi w pobliżu Manufaktury. Oferowane dwupokojowe mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - pokoju - sypialni - ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
72,97 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

JKN-DS-574

DOM  Z DWOMA NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI Na sprzedaż dom o powierzchni 120m2, składający się z dwóch w pełni niezależnych poziomów - mieszkań, położony we wschodniej części miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 75m2 to jasna przestrzeń dzienna ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 750,00 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

JKN-MS-573

APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzypokojowy apartament o powierzchni 59m² zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim na osiedlu Belzacka City Park w centrum miasta.  Apartament w nowym budynku, usytuowany na II piętrze.  Składa się on z: -salonu połączonego ...

Powierzchnia
59,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem