oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź

Łódź
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-413

MIESZKANIE NA WYNAJEM  Do wynajęcia dwa pokoje w trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum miasta Łodzi (dzielnica Łódź - Polesie) przy ulicy Zielonej. Usytuowane jest ono na II piętrze. Mieszkanie  o powierzchni 73m2 składa się z: - dwóch pokoi  - kuchni - ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,25 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Łódź
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

JKN-GS-412

GRUNT INWESTYCYJNY  Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna z zabudowaniami o powierzchni 1,13ha położona w Piotrkowie Trybunalskim, woj. łódzkie. Nieruchomość usytuowana jest w obszarze osiedla mieszkaniowego - ulic Broniewskiego / Wyzwolenia. Na działce znajduje ...

Powierzchnia
11 310,00 m2
Cena za m2
132,63 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Bryszki

Rozprza, Bryszki
działka na sprzedaż

JKN-GS-405

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3100m² zlokalizowana w Bryszkach, gm. Rozprza. Działka położona przy drodze asfaltowej o kształcie prostokąta, o wymiarach 22m x 140m. Media: woda, prąd - w ulicy. Powyższą nieruchomość można podzielić ...

Powierzchnia
3 100,00 m2
Cena za m2
45,16 zł
cena 139 998
działka na sprzedaż - Rozprza, Bryszki
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
obiekt na sprzedaż

JKN-BS-364

ZAKŁAD PRODUKCYJNY NA SPRZEDAŻ Do sprzedaży zakład kamieniarski, zlokalizowany niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, usytuowany na pięknie zagospodarowanej dużej działce o powierzchni 2830m2. Na terenie nieruchomości stoją dwie hale z niezbędnymi maszynami do cięcia ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 832 m²
Cena za m2
1 322,50 zł
cena 529 000
obiekt na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

JKN-DS-235

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210m². Proponowana nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Piotrkowie Trybunalskim. Dom usytuowany jest na ładnej zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni  ok. 600m². ...

Powierzchnia
210,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 047,62 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

JKN-LW-197

Do wynajęcia lokal o powierzchni 46m² w ścisłym centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz toalety. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy, duże okna wystawowe. Istnieje możliwość powiększenia lokalu do 150m². CZYNSZ ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
26,09 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem