nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-587

MIESZKANIE NA WYNAJEM  Przedmiotem oferty wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m² zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Reagana.  Mieszkanie usytuowane na III piętrze, składa się z salonu połączonego z kuchnią,  pokoju (sypialni) oraz łazienki. Z ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-586

Przedmiotem oferty wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m² zlokalizowane w Piotrkowie Tryb.  w nowym bloku przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze  w bloku z windą. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,  dwóch pokoi (sypialni), łazienki ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,19 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Łódź
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-580

KOMFORTOWE MIESZKANIE  W NOWYM BLOKU Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane  w nowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej 12 w Łodzi w pobliżu Manufaktury. Oferowane dwupokojowe mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - pokoju - sypialni - ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
72,97 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-572

 MIESZKANIE NA WYNAJEM  Przedmiotem oferty wynajmu jest  mieszkanie o powierzchni 37m² na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Składa się z  dużego pokoju dziennego, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.  Ogrzewanie ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź

Łódź
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-413

MIESZKANIE NA WYNAJEM  Do wynajęcia dwa pokoje w trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum miasta Łodzi (dzielnica Łódź - Polesie) przy ulicy Zielonej. Usytuowane jest ono na II piętrze. Mieszkanie  o powierzchni 73m2 składa się z: - dwóch pokoi  - kuchni - ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,25 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Łódź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem